Шторм родентицид, 1 кг BASF

Код: 14054
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
368 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (98) 699-90-73
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист
Написать компании

Описание

Внимание! Заказ одной упаковки этого товара можно сделать по телефону либо по вайберу!

250 брикетов в ведре.

Засіб Шторм від щурів має вигляд воскових брикетів блакитного кольору, основною діючою речовиною яких є 0,005% флокумафен.

Отрута для щурів Шторм - потужний антикоагулянтний родентицид, що досить ефективний проти широкого спектру гризунів - мишей, щурів, піщанок, полівок та ін. Це засіб від гризунів знищує навіть ті штами гризунів-шкідників, що стійкі до інших антикоагулянтною родентицидів. Засіб Шторм від щурів у вигляді воскових брикетів добре поїдається щурами.

Отрута для щурів Шторм - одноразовий ефективний родентицид, завдяки застосуванню якого досягається високий рівень загибелі навіть трудноіскоренімих гризунів.

Засіб Шторм від щурів і мишей призначене для використання на забудованих територіях населених пунктів, включаючи харчові, житлові, лікувальні та дитячі приміщення. Шторм знищує чорних і сірих щурів, будинкових мишей. Засіб можна використовувати як в сухих, так і вологих приміщеннях, підвалах, льохах, каналізаційної мережі, підземних спорудах.

Отруту від щурів Шторм поміщають в ємності для розкладки приманок, на лотки або підкладки по одному брикету від мишей і по 2-3 брикету від щурів. Підвищити вживання засобів від щурів можна за допомогою розміщення отруєних приманок у спеціальні ємності, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Ємності з брикетами слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, уздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів залежно від чисельності гризунів і захаращеності приміщень. Місця розкладки кошти «Шторм» від щурів слід оглядати через 1-2 дні, а пізніше з інтервалом 1 тиждень. До брикету, що повністю або частково з'їдений, слід додавати новий. Зіпсовані і забруднені брикети необхідно міняти на свіжі. Деякі брикети можна перемістити в нове місце. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для даної мети). Трупи полеглих гризунів потрібно зібрати і знищити.

Засіб Шторм від щурів можна використовувати як довго діючі точки отруєння, а також для запобігання можливого вселення та підвищення чисельності гризунів. Для цього ємності з брикетами розміщують в місцях можливого проживання гризунів і спостерігають за ними не рідше двох разів на місяць.

Отруту від щурів Шторм забороняється використовувати в місцях оброблення та зберігання харчових продуктів, біля джерел води, а також у місцях, доступних для домашніх тварин і дітей. Під час роботи із засобом слід ретельно дотримуватися правил особистої гігієни: не приймати їжу і не палити. Після роботи руки необхідно вимити теплою водою з милом, а забруднений спецодяг замочити в мильно-содовому розчині протягом 5-6 годин. Зберігати засіб Шторм слід в щільно закритій упаковці в добре провітрюваному і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від кормів і продуктів харчування.

Характеристики

Производитель
BASF
Страна производства
Швейцария
Применение
на открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия
химический
Тип средства
Брикеты
Вид вредителя
Все виды вредителей, Грызуны
Шторм родентицид, 1 кг BASF

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх