Шторм родентицид 1 кг (оригинал) 250 шт BASF

Код: 14054
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
300 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (66) 548-19-87
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист
Написать компании

Описание

Засіб Шторм від щурів має вигляд воскових брикетів блакитного кольору, основною діючою речовиною яких є 0,005% флокумафен.

Отрута для щурів Шторм - потужний антикоагулянтний родентицид, що досить ефективний проти широкого спектру гризунів - мишей, щурів, піщанок, полівок та ін. Це засіб від гризунів знищує навіть ті штами гризунів-шкідників, що стійкі до інших антикоагулянтною родентицидів. Засіб Шторм від щурів у вигляді воскових брикетів добре поїдається щурами.

Отрута для щурів Шторм - одноразовий ефективний родентицид, завдяки застосуванню якого досягається високий рівень загибелі навіть трудноіскоренімих гризунів.

Засіб Шторм від щурів і мишей призначене для використання на забудованих територіях населених пунктів, включаючи харчові, житлові, лікувальні та дитячі приміщення. Шторм знищує чорних і сірих щурів, будинкових мишей. Засіб можна використовувати як в сухих, так і вологих приміщеннях, підвалах, льохах, каналізаційної мережі, підземних спорудах.

Отруту від щурів Шторм поміщають в ємності для розкладки приманок, на лотки або підкладки по одному брикету від мишей і по 2-3 брикету від щурів. Підвищити вживання засобів від щурів можна за допомогою розміщення отруєних приманок у спеціальні ємності, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Ємності з брикетами слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, уздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів залежно від чисельності гризунів і захаращеності приміщень. Місця розкладки кошти «Шторм» від щурів слід оглядати через 1-2 дні, а пізніше з інтервалом 1 тиждень. До брикету, що повністю або частково з'їдений, слід додавати новий. Зіпсовані і забруднені брикети необхідно міняти на свіжі. Деякі брикети можна перемістити в нове місце. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для даної мети). Трупи полеглих гризунів потрібно зібрати і знищити.

Засіб Шторм від щурів можна використовувати як довго діючі точки отруєння, а також для запобігання можливого вселення та підвищення чисельності гризунів. Для цього ємності з брикетами розміщують в місцях можливого проживання гризунів і спостерігають за ними не рідше двох разів на місяць.

Отруту від щурів Шторм забороняється використовувати в місцях оброблення та зберігання харчових продуктів, біля джерел води, а також у місцях, доступних для домашніх тварин і дітей. Під час роботи із засобом слід ретельно дотримуватися правил особистої гігієни: не приймати їжу і не палити. Після роботи руки необхідно вимити теплою водою з милом, а забруднений спецодяг замочити в мильно-содовому розчині протягом 5-6 годин. Зберігати засіб Шторм слід в щільно закритій упаковці в добре провітрюваному і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від кормів і продуктів харчування.

Характеристики

Производитель
BASF
Страна производства
Швейцария
Применение
на открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия
химический
Тип средства
Брикеты
Вид вредителя
Все виды вредителей, Грызуны

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх