Амиридин (Ипидакрин) 1% инъекц., фл.10 мл АК2

Код: 22666
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
40 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (98) 699-90-73
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист
Написать компании

Описание

Прозора рідина зі світло-жовтим відтінком.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

іпідакріну (аміридіну) – 10 мг,

воду для ін’єкцій до 1 мл.

Фармакологічні властивості

Стимулює нервово-м’язову передачу імпульсів і проводить збудження по нервах і гладких м’язів, внаслідок впливу на калієві канали збуджуючої мембрани і пригнічення активності холінестерази, перешкоджає гідролітичному розкладанню ацетилхоліну. Діє подібно прозерина, але слабкіше і менш токсично. Підсилює дію на гладкі м’язи ацетилхоліну, адреналіну, серотоніну, гістаміну і окситоцину. Підвищує тонус і посилює скорочення мускулатури шлунка, кишечника, матки, сечового міхура.

Застосування

Застосовують тваринам для стимулювання родової діяльності, підвищення тонусу і фізіологічної активності матки після пологів, при затриманні посліду, ендометритах, субінволюції матки; для лікування парезів і паралічів, в т.ч. якими супроводжуються інфекційні хвороби (чума м’ясоїдних і інші), обумовлених травмами або іншими причинами; для відновлення тонусу м’язів після проведення операцій із застосуванням міорелаксантів, для лікування у тварин гіпотонії і атонії травного каналу і сечового міхура; кольок з хімостазами і копростазами; при невритах (після зняття больового синдрому).

Дозування

Препарат вводять собакам підшкірно в дозі 1 мл на 10 кг маси тіла, кішкам 0,1-0,2 мл на 1 кг маси тіла 1-2 рази на добу для стимуляції пологів, ін’єкцію повторюють 2-3 рази з годинним інтервалом; при гінекологічних захворюваннях (затримці посліду, ендометритах і субінволюції матки) препарат вводять з інтервалом 12 годин між введенням; для лікування важких порушень нервово-м’язової передачі (парези і паралічі) препарат вводять 2 рази на добу.

Препарат вводять тваринам внутрішньом’язово або підшкірно в дозі 0,2 мл на 10 кг маси тіла два рази з інтервалом в 2 години при захворюваннях кишечника, при тяжких порушеннях функцій травного каналу разова доза може бути збільшена до 0,4 мл на 10 кг маси тіла.

Препарат вводять іншим тваринам внутрішньом’язово або підшкірно в дозі 0,2-0,3 мл на 10 кг маси тіла для стимуляції пологів, ін’єкцію повторюють 2-3 рази з годинним інтервалом в дозах по 0,2-0,3 мл на 10 кг маси тіла з інтервалом 12 годин між введенням до одужання при затримці посліду; при ендометритах, субінволюції матки, кісті яєчника препарат вводять 1 раз на добу протягом 5-7 діб, при цьому більш ефективне застосування препарату в поєднанні з антибактеріальними препаратами.

Протипоказання

Останній триместр вагітності самок, епілептичні припадки, пронос, блювота, загострення сечокам’яної,кровоносної хвороби, гострий перебіг інфекційних хвороб.

Застереження

Препарат не сумісний з йодистими препаратами, солями важких металів, лугами, окислювачами і солями сульфаніламідних препаратів.

При передозуванні можливі гіперсалівація, брадикардія. У таких випадках зменшують дозу або відміняють препарат. Гіперсалівацію і брадикардію знижують холінолітиками (атропін і інші).

Форма випуску

Флакони зі скла по 10 мл, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку, вкладені в картонну коробку по 5 штук

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності – 2 роки.

Після проколу зберігати при температурі від 4 °С до 10 °С не більше 3 діб.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
раствор
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС), Лошади, Овцы, Кошки, Собаки
Производитель
O.L.KAR.
Амиридин (Ипидакрин) 1% инъекц., фл.10 мл АК2

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх