Амиридин (Ипидакрин) 1% инъекц., фл.10 мл

Код: 22666
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
60 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (66) 548-19-87
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий, ВетАгроЗахист
Написать компании

Описание

Прозора рідина зі світло-жовтим відтінком.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

іпідакріну (аміридіну) – 10 мг,

воду для ін’єкцій до 1 мл.

Фармакологічні властивості

Стимулює нервово-м’язову передачу імпульсів і проводить збудження по нервах і гладких м’язів, внаслідок впливу на калієві канали збуджуючої мембрани і пригнічення активності холінестерази, перешкоджає гідролітичному розкладанню ацетилхоліну. Діє подібно прозерина, але слабкіше і менш токсично. Підсилює дію на гладкі м’язи ацетилхоліну, адреналіну, серотоніну, гістаміну і окситоцину. Підвищує тонус і посилює скорочення мускулатури шлунка, кишечника, матки, сечового міхура.

Застосування

Застосовують тваринам для стимулювання родової діяльності, підвищення тонусу і фізіологічної активності матки після пологів, при затриманні посліду, ендометритах, субінволюції матки; для лікування парезів і паралічів, в т.ч. якими супроводжуються інфекційні хвороби (чума м’ясоїдних і інші), обумовлених травмами або іншими причинами; для відновлення тонусу м’язів після проведення операцій із застосуванням міорелаксантів, для лікування у тварин гіпотонії і атонії травного каналу і сечового міхура; кольок з хімостазами і копростазами; при невритах (після зняття больового синдрому).

Дозування

Препарат вводять собакам підшкірно в дозі 1 мл на 10 кг маси тіла, кішкам 0,1-0,2 мл на 1 кг маси тіла 1-2 рази на добу для стимуляції пологів, ін’єкцію повторюють 2-3 рази з годинним інтервалом; при гінекологічних захворюваннях (затримці посліду, ендометритах і субінволюції матки) препарат вводять з інтервалом 12 годин між введенням; для лікування важких порушень нервово-м’язової передачі (парези і паралічі) препарат вводять 2 рази на добу.

Препарат вводять тваринам внутрішньом’язово або підшкірно в дозі 0,2 мл на 10 кг маси тіла два рази з інтервалом в 2 години при захворюваннях кишечника, при тяжких порушеннях функцій травного каналу разова доза може бути збільшена до 0,4 мл на 10 кг маси тіла.

Препарат вводять іншим тваринам внутрішньом’язово або підшкірно в дозі 0,2-0,3 мл на 10 кг маси тіла для стимуляції пологів, ін’єкцію повторюють 2-3 рази з годинним інтервалом в дозах по 0,2-0,3 мл на 10 кг маси тіла з інтервалом 12 годин між введенням до одужання при затримці посліду; при ендометритах, субінволюції матки, кісті яєчника препарат вводять 1 раз на добу протягом 5-7 діб, при цьому більш ефективне застосування препарату в поєднанні з антибактеріальними препаратами.

Протипоказання

Останній триместр вагітності самок, епілептичні припадки, пронос, блювота, загострення сечокам’яної,кровоносної хвороби, гострий перебіг інфекційних хвороб.

Застереження

Препарат не сумісний з йодистими препаратами, солями важких металів, лугами, окислювачами і солями сульфаніламідних препаратів.

При передозуванні можливі гіперсалівація, брадикардія. У таких випадках зменшують дозу або відміняють препарат. Гіперсалівацію і брадикардію знижують холінолітиками (атропін і інші).

Форма випуску

Флакони зі скла по 10 мл, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку, вкладені в картонну коробку по 5 штук

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності – 2 роки.

Після проколу зберігати при температурі від 4 °С до 10 °С не більше 3 діб.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
раствор
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС), Лошади, Овцы, Кошки, Собаки
Производитель
O.L.KAR.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх