Кетофур-100 инъекц., 100 мл (аналог Процефен)

Код: 22184
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
365 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Под заказ
Заказать товар
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (98) 699-90-73
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист
Написать компании

Описание

Опис

Масляниста суспензія від жовтого до коричнево-жовтого кольору, з легким запахом складових, при зберіганні розшаровується.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

цефтіофуру гідрохлорид – 50,0 мг;

кетопрофен – 50,0 мг.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ0DD99 – цефтіофур, комбінації.

Цефтіофур відноситься до групи цефалоспоринів третього покоління. Він активний проти грам позитивних та грам негативних бактерій, включаючи штами, які продукують бета-лактамази, і деякі анаеробні бактерії: Escherichia coli, Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus, Actinobacillus pleuropneumoniae, Haemophilus parasuis, Salmonella cholerasuis, Streptococcus suis, Streptococcus zooepidemicus, Pasteurella spp , Staphylococcus spp., Actynomyces pyogenes, Salmonella typhimurium, Streptococcus agalactiae, S. dysgalactiae, S. bovis, Klebsiella spp., Citrobacter spp., Enterobacter spp., Bacillus spp., Proteus spp., Fusobacterium necrophorum і Porphiromonas assacharolytica (Bacteroides melaninogenicus ). Механізм дії антибіотика полягає в придушенні синтезу клітинної стінки бактерій.

Кетопрофен – НПЗП на основі пропіонової кислоти. Має знеболюючу, протизапальну та жарознижувальну дію. Механізм дії пов’язаний з пригніченням синтезу простагландинів на рівні циклооксигенази. Крім того, кетопрофен інгібує ліпооксигеназу, має антибрадикінінову активність, стабілізує лізосомальні мембрани, викликає значне гальмування активності нейтрофілів. Кетопрофен є подвійним інгібітором запалення, блокуючи шляхи дії циклоксигенази і ліпоксигенази і, таким чином, не допускаючи утворення простагландинів і лейкотрієнів.

Кетопрофен – болезаспокійливий засіб, який впливає на центральну і периферичну нервову систему. Його дія полягає в безпосередньому придушенні дії брадикініну, вазодилататорів та медіатора болю.

Після парентерального введення цефтіофур швидко всмоктується з місця введення і проникає в усі тканини тварини. Його максимальна концентрація в плазмі крові спостерігається через годину, яка утримується на терапевтичному рівні до 24 годин, в залежності від виду тварин. Цефтіофур в організмі швидко метаболізується з утворенням десфуроілцефтіофуру, що володіє активністю, еквівалентній цефтіофуру, щодо бактерій. Цей активний метаболіт назад зв’язується з білками плазми і накопичується у вогнищі інфекції, при цьому його активність не знижується в присутності некротизованих тканин.

Виведення антибіотика відбувається головним чином з сечею і з калом.

Кетопрофен швидко всмоктується. Зв’язується з білками плазми. Істотні концентрації кетопрофену знайдено в синовіальній рідині, і його рівень тут вище, ніж в плазмі, а період напіввиведення в 2-3 рази вище, ніж в плазмі. Кетопрофен метаболізується в печінці до незначних біологічно активних метаболітів, а 90% виводиться з сечею у вигляді сполук глюкуроніду.

Застосування

Лікування свиней при захворюваннях органів дихання, викликані мікроорганізмами (Haemophilus somnus, Actinobacillus pleuropneumoniae, Salmonella cholerasuis і Streptococcus suis), чутливими до цефтіофуру, а також при комплексному лікуванні свиней синдрому ММА (метрит-мастит-агалактія), станах, викликаних гострими та хронічними формами запальних процесів опорно-рухового апарату.

дозування

Внутрішньом’язово один раз на добу в дозі 1 мл на 16 кг маси тіла тварини (3 мг цефтіофуру і 3 мг кетопрофену на 1 кг маси тіла тварини) протягом 3 діб.

Перед застосуванням флакон з лікарським засобом слід струшувати і підігрівати до 36 ° С.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до діючих речовин або до будь-якої допоміжної речовини. Не змішувати препарат з іншими препаратами в одному шприці.

Не застосовувати тваринам з гострою нирковою недостатністю.

Не застосовувати тваринам у віці до 6 тижнів.

Не застосовувати тваринам з порушенням гемопоезу, виразками шлунково-кишкового тракту, захворюваннями нирок і печінки. Не застосовувати тваринам в стані гіпотензії, гіповолемії і дегідратації.

Не застосовувати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними, сечогінними засобами або антикоагулянтами, а також з тетрациклінами, хлорамфеніколом, макролідами і лінкозамідами.

Застереження

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 12 діб після останнього застосування препарату. Отримано, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску

Флакони закриті гумовими пробками під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50, 100 і 200 мл. Вторинна упаковка – коробка.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10 ° С до 25 ° С.

Термін придатності – 2 роки.

Після першого відбору з флакона препарат необхідно використати протягом 15 діб за умови зберігання в сухому, темному місці при температурі від 4 ° C до 8 ° C.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
раствор
Вид животных
Свиньи
Объем
100.0
Производитель
O.L.KAR.
Кетофур-100 инъекц., 100 мл (аналог Процефен)

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх