+380 (68) 90... показать
Фторфен -2 % порошок, 1 кг (аналог Флорон - 2%)
Фторфен -2 % порошок, 1 кг (аналог Флорон - 2%) ##от компании## ВетАгроЗахист - ##фото## 1

Фторфен -2 % порошок, 1 кг (аналог Флорон - 2%)

В избранное
Задать вопрос
360 ₴
В наличии
Код: 3602

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 500 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Укрпочта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (68) 90... показать
Адрес
Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист

Описание

Фторфен
Опис
Порошок білого кольору.
Склад
100 г порошку містять діючу речовину:
фторфенікол - 2 г;
допоміжні речовини: лактоза моногідрат, кремній діоксид високодисперсний.

Фармакологічні властивості
Фторфенікол є похідним тіамфеніколу, в якому гідроксильна група заміщена атомом фтору, що зумовлює його антибактеріальну активність проти ацетилтрансферазосинтезуючих бактерій, які є чутливими до хлорамфеніколу. Це бактеріостатичний синтетичний засіб широкого спектру дії. Фторфенікол пригнічує синтез білків у клітинах бактерій. У протоплазмі він зв'язується з 70S-рибосомними субодиницями, в яких пригнічує ферментну активність пептидилтрансферази, і, такими чином, гальмуючи синтез білка у рибосомах відповідних бактерій.
Фторфенікол активний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, а саме Escherichia coli, Pasteurella multocida, Salmonella spp. (в тому числі Salmonella choleraesuis), Haemophilus spp., Proteus spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp. (в тому числі Streptococcus suis), Shigella spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp., Actinobacillus pleuropneumoniae, Bordetella bronchiseptica, Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyorhinis та ін.

Застосування
Свині: лікування тварин, хворих на плевропневмонію, атрофічний риніт, хворобу Глессера (гемофільозний полісерозит), а також при інших захворюваннях, що спричинені чутливими до фторфеніколу мікроорганізмами.
Риба (короп та форель): лікування риби, хворої на фурункульоз, а також при інших захворюваннях, що спричинені чутливими до фторфеніколу мікроорганізмами.

Дозування
Перорально у дозах:  
свині - 1,5-2 кг препарату на тонну корму (30-40 г фторфеніколу/т корму) або 0,075-0,1 г препарату на кг маси тіла (1,5-2 мг фторфеніколу/кг маси тіла) щоденно протягом 7 діб;
риба (короп та форель) - 0,5 г препарату на 100 кг маси тіла риби (10 мг фторфеніколу/кг маси тіла риби) щоденно протягом 10 діб. Для дрібної та молодої риби щоденну дозу препарату розділяють на 2 рівні частини. При лікуванні коропів препарат попередньо змішують з негранульованим кормом, з якого потім готують густу масу для годування.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам, чутливим до препарату, а також супоросним свиноматкам, свиноматкам у період лактації та кнурам, призначеним для репродукції. Не застосовувати одночасно з тіамфеніколом або хлорамфеніколом.

Застереження
Забій свиней на м'ясо дозволяється через 1 добу після останнього застосування препарату.
Використання риби в їжу людям дозволяється через 16 діб (при температурі води від 5°С до 10°С) або через 8 діб (при температурі води вище 10°С) після останнього застосування препарату. У разі забою свиней або вилову риби раніше зазначеного терміну м'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Препарат не може бути застосований для лікування риби, якщо температура води нижче 5°С.

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 0°С до 30°С.
Термін придатності - 5 років з дати виготовлення.
Термін придатності після першого відкриття упаковки - 3 місяці.
Термін придатності після розчинення/розведення - 3 місяці.
Тільки для ветеринарного застосування!
Аналог Флорон КРКА

Характеристики

Код товара
3602
Страна производства
Украина
Лекарственная форма
порошок
Вес
1000
Вид животных
Свиньи, Рыба (Карп, Форель)
Производитель
O.L.KAR.