Капли Рекс и Муся для собак 4 пипетки

Код: 6501
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
24 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (98) 699-90-73
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист
Написать компании

Описание

Прозора, масляниста рідина від світло-жовтого до червоного кольору із запахом ароматизатора.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

фіпроніл - 80,0 мг;

Допоміжні речовини: метиловий спирт, поліетиленгліколь, синтанол, ароматизатор.

Фармакологічні властивості 

АТС vet QP53A, ектопаразтарні ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53AX15, фіпроніл)

Діюча речовина препарату - фіпроніл (Fipronilum)-5-аміно-1-[2,6-дихлоро-4-(трифлуорометил) феніл] -4[(трифлуорометил)сульфінил]-1Н-піразол-3-карбонітрил, похідне фенілпіразолу.Фіпроніл уражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в тому, що препарат гальмує проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, порушуючи роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове перезбудження і загибель ектопаразитів.Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл не всмоктується через шкіру, а кумулюється в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах і поступово вивільняється, виявляючи інсектоакарицидну дію. Фіпроніл забезпечує тривалу пролонговану дію. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла тварини протягом 24 годин.

Застосування

Профілактика і лікування у собак таких уражень ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), вошами (Linognathus setosus), малофагами на імагінальній та личинковій стадіях розвитку (Trichodectidae spp.), паразитоформними та коростяними кліщами (Dermaceptor spp., Ixodes spp., Rhipicephalus spp., Sarcoptes scabiei var. canis). Профілактика і лікування блошиного алергічного дерматиту у собак.

Дозування

Зовнішньо. Перед застосуванням зрізати кінчик ампули. Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру за допомогою полімерної ампули-крапельниці у місцях, недоступних для злизування тваринами, розгорнувши шерсть, у ділянці хребта між лопатками, у ділянці шиї, у ділянці потилиці, на шкіру внутрішньої поверхні вушної раковини у дозах наведених у таблиці:

Маса тіла тварини  Доза препарату на тварину   Кількість ампул, необхідних для обробки 

Собаки від 1 до 10 кг  0,5-1,0 мл 1

Собаки від 10 до 20 кг  1,2-2,0 мл  1-2

Собаки від 20 до 30 кг  2,3-3,0 мл  2-3

Собаки від 30 до 50 кг  3,4-4,0 мл  3-4


При обробці великих собак масою тіла більше 50 кг дозу препарату збільшують на кожні наступні 10 кг по 1 мл. При ураженні тварин коростяними кліщами, вошами, малофагами обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 10-12 діб. Обробки тварин проводять протягом сезонної активності паразитів за необхідності. З метою профілактики у тварин ураженнь ектопаразитами необхідно періодично змінювати або обробляти відповідними інсектицидними засобами підстилки для тварин та проводити регулярне прибирання місць їх перебування.

При лікуванні у тварин отодектозу (вушної корости) вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищають від вушної сірки, ексудату і струпів, потім закапують у кожне вухо по 4-6 крапель препарату. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають вздовж і обережно масажують її основу, фіксуючи голову тварини протягом декількох хвилин для запобігання розбризкування препарату. Залишок препарату в ампулі наносять тварині на хребет. Препаратом обробляють обов'язково обидва вуха. 

Іксодових кліщів знищують на тілі тварин шляхом нанесення препарату (1 крапля) безпосередньо на ектопаразита і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 30 хвилин кліщ самостійно не відпадає, то його обережно видаляють пінцетом і знищують.

Протипоказання

Не застосовувати препарат хворим та виснаженим тваринам, тваринам у період вагітності та лактації, цуценятам до 10-ти тижневого віку, собакам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до складових препарату.

Протипоказання

Не застосовувати препарат хворим та виснаженим тваринам, тваринам у період вагітності та лактації, цуценятам до 10-ти тижневого віку, собакам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до складових препарату.

Застереження

Не допускати потрапляння препарату всередину та на слизову оболонки. Після закінчення обробки ретельно вимити руки теплою водою з милом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки слід негайно змити його струменем проточної води, при потраплянні препарату всередину - негайно звернутись до лікаря. Не дозволяється протягом 48 годин після обробки купати та гладити тварин. Не допускати злизування препарату з шкіри після обробки. У випадку передозування застосовують атропіну сульфат в терапевтичних дозах і симптоматичне лікування.

Форма випуску

Полімерні ампули-крапельниці по 1,0 мл, упаковані по 4 штуки у картонних коробках.

Зберігання

У сухому, темному, добре вентильованому приміщенні за температури від 2 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів та кормів.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 1 рік з дати виготовлення.

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
капли
Вид животных
Собаки, Кошки
Производитель
O.L.KAR.
Капли Рекс и Муся для собак 4 пипетки

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх