+380 (68) 90... показать
Спрей Бурди с перметрином для собак 150 мл ##от компании## ВетАгроЗахист - ##фото## 1

Спрей Бурди с перметрином для собак 150 мл

В избранное
Задать вопрос
68 ₴
В наличии
Код: 14581

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 500 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Укрпочта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (68) 90... показать
Адрес
Україна, Кіровоградська обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист

Описание

Прозора, масляниста рідина від світло-жовтого до жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

перметрин - 2,65 мг.

Фармакологічні властивості

ATCvet класифікаційний код QP53A - ектопаразитарні ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53АС04, перметрин).

Діюча речовина препарату – перметрин – (3-феноксифеніл) метиловий ефір 3-(2,2-дихлоретеніл)-2,2-диметилциклопропанкарбонової кислоти – контактний інсектицид із групи синтетичних піретроїдів з пролонгованою дією.

Перметрин згубно діє на акариформних (коростяних) і паразитиформних кліщів та комах у собак і котів. Завдяки інгібуванню перметрином холінестерази відбувається токсична акумуляція нейрогормону ацетилхоліном на холінергічних нервових закінченнях, у результаті якої блохи та кліщі гинуть.

Після нанесення на шкіру тварини препарат швидко розподіляється по всій поверхні тіла, накопичуючись в епідермісі та сальних залозах шкіри тварини, забезпечуючи захист від ектопаразитів протягом 3-4 тижнів.

Застосування

Зовнішньо собакам з 10-ти тижневого віку для лікування та профілактики хвороб, викликаних паразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), малофагами (Trichodectes canis), вошами (Linognathus spp.), коростяними кліщами (Notoedres catiOtodectes cynotis), паразитиформними (іксодовими) кліщами (Dermaceptor spp.,Ixodes ricinusRhipicephalus spp. та ін.), а також для захисту тварин від їх нападу.

Дозування

Зовнішньо. Препарат наносять на всю поверхню попередньо скуйовдженої шерсті (в ділянці тулубу) з розрахунку 3-6 мл на 1 кг маси тіла тварини шляхом натискування на поршень розпилювача - 5 натискувань (0,5 мл) для флаконів вмістом до 300 мл; для флаконів вмістом 300, 500 та 1000 мл -  одне натискування (0,5 мл).

При розпилюванні флакон з препаратом тримати вертикально. Препарат наносити проти шерсті; довгошерстних тварин розчесати щіткою, намагаючись нанести препарат так, щоб він потрапив на шкіру.

Курс лікування тварин проводять за необхідністю, але не частіше одного разу на місяць. З метою запобігання реінвазії блохами тваринам змінюють підстилки або обробляють їх інсектицидним засобом у відповідності до інструкції по його застосуванню.

Підстилку та предмети догляду за тваринами обробляють з розрахунку 2 мл на 1 м2.

З метою профілактики нападу бліх слід обробляти собак кожні 5 тижнів.

Обробку собак проти паразитиформних кліщів проводять один раз на два тижні (весна-осінь), обробку проти бліх - не рідше, ніж один раз на 1,5 місяці.

Протипоказання

Не застосовувати хворим, виснаженим тваринам; в період вагітності та лактації; цуценятам, молодшим 10-ти тижневого віку, собакам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до складових препарату.

Застереження

Під час обробки тварин препаратом не допускати його потрапляння на слизові оболонки та всередину. Після закінчення обробки слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.

При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки слід негайно змити його струменем проточної води, при потраплянні препарату всередину - негайно звернутись до лікаря.

Не дозволяється протягом 72 годин після обробки купати та гладити тварин. Не допускати злизування препарату з шкіри після обробки.

Форма випуску

Скляні та/або полімерні пляшки (флакони) з розпилювачами по 50; 100; 200; 300; 500; 1 000 мл, полімерні каністри по 5 000; 10 000 мл.

Зберігання

Сухе, темне місце при температурі від 2 °С до 30 °С.

Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Код товара
14581
Страна производства
Украина
Вид животных
Собаки
Объем
150.0
Производитель
O.L.KAR.

Подобные товары

Спрей Инсектол 30 мл в Кіровоградській області от компании ВетАгроЗахист
22 ₴
Спрей Инсектол 100 мл в Кіровоградській області от компании ВетАгроЗахист
34 ₴