Клиармакс 1 г №1 таблетки АК1

Код: 18993
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
4 грн
Минимальный заказ: 10 шт.
В наличии | Только оптом
Купить
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (98) 699-90-73
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист
Написать компании

Описание

Склад

Одна таблетка містить діючі речовини:

 празіквантел - 50 мг;

 івермектин - 2 мг;

левамізолу гідрохлорид - 38 мг.

Допоміжні речовини: лактоза, карбоксиметилцеллюлози натрієва сіль, магнію стеарат, полівінілпіролідон марки К-30, крейда.

Фармакологічні властивості

Препарат виявляє сукупні фармакологічні вла стивості трьох компонентів, що забезпечують широкий спектр дії проти екто- та ендопаразитів, а саме: празіквантел гальмує у цестод і трематод м’язову іннервацію та порушує мембранно-пропускні функції клітин, що спричиняє їх загибель; івермектин посилює у нематод, павукоподібних, комах та личинок оводів зв’язок ГАМК (гамма- аміномасляної кислоти) із спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразита, блокуючи тим самим іннервацію паразита, викликаючи його параліч і загибель; левамізол є ефективним імуномодулятором і при вакцинації сприяє утворенню високого рівня поствакцинального імунітету.

Застосування 

Лікування та профілактика собак при захво рюваннях, спричинених нашкірними паразитами: блохами, вошами, коростяними та іксодовими кліщами; личинками і дорослими нематодами, цестодами і деякими трематодами, а саме; анкілостомозу (збудник Ancylostoma caninum), дипілідіозу (Dipylidium caninum), дифілоботріозу(Diphyllobothrium latum, D. minus), токсокарозу (Toxocara canis, T. cati), токсаскаридозу (Toxascaris leonina), тріхурозу (Trichuris vulpis та T.nutpia), теніозу (Taenia hydatigena, T. multiceps), унцинаріозу(Uncinaria stenocephala), опісторхозу (Opisthorchis tenuicolis, O.viverrini, O. sinensis), парагонімозу(Paragonimus westermani), мезоцестоїдозу (Mesocestoides linattus, M litteratus, M. corti, M. petrovi),дирофіляріозу (Dirofilaria immitis, D. renens), ехінококозу (Echinococcus granulosus ma E. multilocularis)(тільки статевозрілі форми) та деякими іншими паразитами.

Дозування

Собаки - одна таблетка на 10 кг маси тіла. Таблетки подрібнюють і змішують з третиною кормової маси ранішнього раціону. Для молодих тварин, віком до 1,5 року, вказана доза розподіляється на дві частини і згодовується з добовим інтервалом. При наявності демодекозу Клеармакс дається повторно через 10-12 діб. Одночасно засто совуються препарати для симптоматичної терапії.

Протипоказання

Не застосовувати собакам порід коллі, шелті, бобтейл та цуценятам до шестимісячного віку.

Застереження

Не перевищувати рекомендованих доз. Препарат застосовувати тільки за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску

Таблетки № 1 в поліетиленових упаковках та блістери по10 штук запаковані в картоні коробки.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце, при температурі до + 25°С.

Термін придатності - 3 роки.

Характеристики

Страна производства
Украина
Лекарственная форма
таблетки
Вид животных
Кошки
Производитель
O.L.KAR.
Клиармакс 1 г №1 таблетки АК1

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх