+380 (68) 90... показать
Трифузол, 50 мл ##от компании## ВетАгроЗахист - ##фото## 1

Трифузол, 50 мл

В избранное
Задать вопрос
246 ₴
Нет в наличии
Код: 19198

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 500 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Укрпочта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (68) 90... показать
Адрес
Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист

Описание

ТРИФУЗОЛ 1%
Антивірусний препарат нового покоління. Має гепатопротекторну, кардіопротекторну, імуномодулюючою, інтерфероногенну, антиоксидантну, протизапальну, детоксикаційну, ранозагоювальну дію. Застосовується у вигляді в \ м, в \ в ін'єкції і випоювання для всіх видів тварин і птиці. Ефективний проти корона, рота, рео, параміксо, пікорна, парво, цирк, герпес і інших вірусів. Препарат застосовується як з профілактичною метою, так і для лікування різних захворювань, як самостійний лікарський засіб, так і в комплексній терапії з іншими препаратами, такими, як антибіотики або вітаміни, але не змішуючи з ними.
Велика рогата худоба.
У профілактичних цілях препарат застосовують для запобігання захворювань різної етіології молодняку, збільшення збереженності і живої ваги тварин в наступних дозах: першу добу життя - 3 мл препарату в \ м, але краще в \ в. Десяту добу життя 3-5 мл в \ м або в \ в. У 30-ть днів-5 мл. У більш старшому віці препарат застосовують за 1-3 дні до критичного періоду (наприклад зняття з молочного годування) або до вакцинації, одноразово, в дозі 1-2 мл на 20 кг живої ваги в \ в або в \ м. Для лікування тварин (інфекційний ринотрахеїт, парагрип, коронавірусна інфекція та ін.) Препарат застосовують: молодняку в дозі 1 мл на 10 кг живої ваги протягом 3-5 днів в \ м або в \ в. При необхідності, через 1-2 тижні, курс можна повторити. Дорослим тваринам препарат призначають в дозі 1 мл на 20 кг живої ваги в \ м або в \ в.
Свині. 
1)Рекомендуються такі профілактичні схеми: 1) в перші-треті добу життя поросяті одноразово вводиться 1 мл препарату в \ м. На сьому-десяту добу - повтор. За два дні перед відбиранням ще 2 мл. Перші дві ін'єкції робляться одночасно (що б не турбувати зайвий раз тварину) з препаратом заліза не змішуючи з ним. Така схема дає збільшення приростів: від 300 до 900 грам при відлученні, від 1,5 до 3 кг в 3 міс, від 5 до 10 кг в 6 міс. під час забою !!! Так само мінімум на 30% збільшується виживаність поросят, поліпшується їх тонус, опірність хворобам і т.д.
2) Також препарат ефективний для подолання критичних періодів у житті тварин, наприклад 20-50 день життя (природне погіршення якості коллострального імунітету, і не до кінця сформований власний імунітет). У цей період рекомендується одноразово застосовувати препарат в дозі 2 мл в \ м з інтервалом в 7 днів. Крім того, трифузол ефективний для зниження імуносупресивних властивостей вакцин, особливо таких, як КЧС. В цьому випадку його вводять в дозі 1 мл на 10 кг маси для малюків і 1 мл на 20 кг маси для основного стада за 1-3 дня до вакцинації, разово.
Лікування хворих тварин. Препарат застосовують при різних гострих і підгострих течіях хвороб різної етіології, але в першу чергу вірусних. Препарат вкрай ефективний при лікуванні таких захворювань, як шкірно-нефротичний синдром викликаний цирковірус. (Вся сучасна література стверджує, що захворювання не лікується!) Препарат застосовується в \ м в дозі 1 мл на 10 кг живої ваги протягом 3-5 днів одночасно з антибіотиком широкого спектра дії (не змішуючи).
Собаки. 
Профілактика. 1 мл на 10 кг живої ваги в \ м або в \ в одноразово. Перед вакцинацією за 1-3 дні, разово.
Лікування.1 мл на 10 кг живої ваги в \ м або в \ в протягом 3-5 днів.

Кішки. 
Профілактика. 1 мл на 10 кг живої ваги в \ м або в \ в одноразово. Перед вакцинацією за 1-3 дні, разово.
Лікування.1 мл на 10 кг живої ваги в \ м або в \ в протягом 3-5 днів.

Домашня (кури бройлери, несучка, качки, гуси, індики, перепела та ін.) і декоративна птиця (голуби, папуги, канарки).
В якості профілактики вірусних захворювань, особливо в домашніх подвір'ях, де вакцинація не доцільна, а вплив польових штамів таких вірусів, як Ньюкасла, Марека або Гамборо дуже значно, рекомендується давати препарат в таких дозах.
1) З першого по третій день життя в воду 1 мл препарату на 1 літр води. Чи не змішуючи з іншими препаратами (антибіотиками, вітамінами або підкислювачі). Після цього 7-10 днів перерва, і курс повторюється. (При застосуванні в перші дні життя інших препаратів - антибіотиків або кокцидіостатиків, застосування трифузола можна змістити на 3, 5 або 7 день, але краще почати з нього. При цьому при профілактиці його часто застосовують замість антибіотика.)
2) Препарат рекомендований у дозі 1 мл на 1 літр води за один-три дні до вакцинації протягом одного або двох днів.
3) Препарат рекомендований для зменшення впливу стресових факторів (перевезення, переважування, перехід з одного корму на інший). В цьому випадку препарат застосовують в дозі 1 мл на 1 літр води за день і в день події.
Лікування. При гострих і підгострих станах, викликаних перш за все вірусними захворюваннями (особливо в тих випадках, коли антибіотики широкого спектру дії не допомагають), препарат дають у дозі 2 мл на 1 літр води протягом 3 - 5 днів (але не більше), не змішуючи його з іншими препаратами.
З профілактичною метою препарат застосовують для:
- Кращої стійкості організмів до вірусних хвороб в критичні періоди життя (припинення молочного годування, вакцинація, перевезення тварини)
- Вищою збереження молодняка (мінімум на 30%)
- Запобігання відставання в рості і розвитку
- Збільшення приростів м'язової маси для дорослих тварин (ок 10%)

Характеристики

Код товара
19198
Страна производства
Украина
Объем
50.0
Вид животных
Кошки, Крупный рогатый скот, овцы, козы, Свиньи, Собаки
Производитель
ХГБФ

Подобные товары

Байкокс 2,5% 1 мл №50 (50 ампул в упаковке, 50 мл) в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
-3%, осталось 30 дней
72 ₴ 74 ₴
Байтрил 10% 1 мл №50 (50 ампул в упаковке, 50 мл) в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
-3%, осталось 30 дней
72 ₴ 74 ₴
Тилозин-50 50 мл Продукт в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
42 ₴
Себацил 50 % к.э. 50 мл в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
85 ₴
Фармазин-50  50 мл в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
37 ₴
Альбендазол-10% 50 мл в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
32 ₴
Фармазин-200, 50 мл Болгария (оригинал) в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
-17%, осталось 30 дней
78 ₴ 94 ₴
Седазин, 50 мл Biowet Pulawy в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
210 ₴
Комбистресс, 50 мл Kela в Кировоградской области от компании ВетАгроЗахист
173 ₴