+380 (68) 90... показать
Бродифакум 0,25%  5л ##от компании## ВетАгроЗахист - ##фото## 1

Бродифакум 0,25% 5л

В избранное
Задать вопрос
2 479 ₴
В наличии
Код: 3149

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Укрпочта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (68) 90... показать
Адрес
Україна, Кіровоградська обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист

Описание

Бродіфакум 0,25%

Опис 
В'язка прозора рідина червоного або синього кольору. Колір засобу визначається наявністю барвника.
Склад
100 мл препарату містить діючу речовину (г):
бродіфакум 0,25;
допоміжні речовини: денатоніум бензоат (бітрекс) - 0,2; барвник харчовий - 0,15; триетиленгліколь до - 100 мл.
Фармакологічні властивості
Бродіфакум - отрута антикоагулянтної дії нового покоління, яка при потраплянні в організм гризунів порушує утворення вітаміну К1, за участі якого виробляються білки протромбінового комплексу. Поїдаючи отруєну принаду, гризуни отримують смертельну дозу препарату протягом 1-2-х днів. Через добу після вживання летальної дози бродіфакуму рівень згортання крові у гризунів різко сповільнюється, і підвищення проникливості судин викликає загибель організму від кровотечі. Загибель гризунів наступає через 3-7 діб.
За параметрами гострої токсичності класифікації токсичності і небезпеки родентицидів Бродіфакум при введенні у шлунок щурів належить до III класу (помірно небезпечні речовини), при нанесенні на шкіру щурів - до IV класу (малонебезпечні речовини). 
До складу препарату входить також бітрекс (гіркий компонент), що оберігає приманки на основі Бродіфакуму 0,25% від поїдання птахами і знижує небезпеку випадкового отруєння нецільових видів тварин.
Застосування
Засіб призначений для приготування і застосування професійним контингентом отруєних приманок для знищення щурів і мишей в практиці дератизації на об'єктах різних категорій. 
Дозування
Отруєну приманку готують шляхом змішування засобу Бродіфакум 0,25% з доброякісними харчовими продуктами (очищене зерно, крупа, гранульований комбікорм тощо) в співвідношенні 20 мл концентрату на 1 кг готової принади. Для підвищення привабливості для гризунів рекомендується використовувати додаткові харчові атрактанти - рослинну нерафіновану олію (3%) або цукор (3-10% в складі приманки). Приманку розміщують у попередньо виявлених місцях проживання гризунів: уздовж стін, перегородок, біля нір, розкладаючи в сухих місцях під укриттями з використанням пристосованих ємностей (ящики для принад, дренажні труби, лотки, коробки) або спеціальних контейнерів. Приманку розкладають по 50-100 г для щурів або по 10-25 г для мишей. Відстань між точками розкладки приманки становить 2-15 м, в залежності від чисельності гризунів. Порції приманок для мишей розкладають частіше, ніж для щурів. Розкладену приманку оглядають через 1-2 дні після розкладки, а потім з інтервалом в 1 тиждень.
Протипоказання
Забороняється використання препарату в місцях зберігання кормів для тварин та продуктів харчування. 
Застереження
При проведенні планової дератизації на території не допускати присутності домашніх тварин, сторонніх осіб, особливо дітей. Розкладати препарат мають право відповідні фахівці або інші особи, які пройшли інструктаж по роботі з даним отрутохімікатом. Всі роботи з препаратом проводити у спецодязі, розкладати приманки із засобом за допомогою гумових рукавичок, пінцетів, пластикових ложок. Не допускати потрапляння препарату на шкіру, слизові оболонки, всередину. У випадку забруднення шкіри препаратом старанно промити це місце водою з милом, при потраплянні препарату в шлунок - звернутися до лікаря. Залишки нез'їденого препарату, тару, трупи гризунів утилізують згідно чинних інструкцій з дератизації.
Форма випуску
Герметично закриті каністри об'ємом 1 та 5 л.
Зберігання
Зберігати в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин, окремо від харчових продуктів, кормів і лікарських засобів, в тарі з етикеткою при температурі від -20 °С до +40 °С.
Термін зберігання - 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Код товара
3149
Страна производства
Украина
Применение
на открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия
химический
Вид вредителя
Все виды вредителей, Грызуны
Производитель
O.L.KAR.

Подобные товары

Бродифакум 0,25%, 1л в Кіровоградській області от компании ВетАгроЗахист
530 ₴
Бромадиолон 0,25%, 5 л Польша в Кіровоградській області от компании ВетАгроЗахист
-1%, осталось 30 дней
1 380 ₴ 1 400 ₴
Бромадиолон 0,25%, 1 л Украина в Кіровоградській області от компании ВетАгроЗахист
530 ₴
Бромадиолон 0,25%, 5 л Украина в Кіровоградській області от компании ВетАгроЗахист
1 770 ₴
Бромадиолон 0,25%, 1 л Польша в Кіровоградській області от компании ВетАгроЗахист
-3%, осталось 30 дней
360 ₴ 370 ₴