+380 (68) 90... показать
ЭвитСел, 100 мл Бровафарма (Е+селен)
ЭвитСел, 100 мл Бровафарма (Е+селен) ##от компании## ВетАгроЗахист - ##фото## 1
-8%, осталось 30 дней

ЭвитСел, 100 мл Бровафарма (Е+селен)

В избранное
Задать вопрос
55 ₴ 60 ₴
В наличии
Код: 19428

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 500 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Укрпочта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
+380 (68) 90... показать
Адрес
Україна, Кіровоградська обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист

Описание

Опис

Емульсія молочно-білого кольору

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини (за АДР/мг):

а-токоферолу ацетат (вітамін Е) - 100,0;

селен (натрію селеніт) - 0,30.

Допоміжні речовини: альфа-гидрокситолуол, дібунол, полісорбат, лимонна кислота, вода апірогенна.

Фармакологічні властивості

Активно діючі речовини: вітамін Е та селен є природніми високоактивними антиоксидантами з різними механізмами дії, які в різні періоди ефективно взаємодоповнюють дію один одного, протидіють вивільненню вільних радикалів та попереджують їх деструктивний вплив на мембрани клітин.

Вітамін Е попереджує окиснення ліпідних компонентів мембран клітин, шляхом гальмування процесів створення перекисів водню. У більш пізній період, селен шляхом гідроксилювання приймає участь у створенні глютатіонпероксидази і здатний не тільки перетворювати перокиси водню в менш небезпечні спирти, але й попереджувати вивільнення вільних радикалів шкідливих для організму тварин.

Вітамін Е, також, стимулює синтез багатьох ферментів, приймає участь в метаболізмі нуклеїнових кислот і простагландинів, покращує тканинне дихання, стимулює синтез білків, захищає від окиснення вітамін А, інгібує синтез холестеринів та нормалізує вміст ліпідів у крові.

Селен відіграє значну роль в утворенні більше 30 необхідних організму гормонів, ферментів, та інших біологічно-активних речовин, стимулює еритроцитопоез, покращує живлення клітин киснем.

Вітамін Е з селеном опосередковано активізують захисні функції клітинного та гуморального імунітету та стан імунної системи організму, значно покращують репродуктивність тварин, шляхом покращення спермоутворення у самців, активності матки та відновлення нормального функціонування яєчників у самок після родів.

Застосування

Препарат застосовують всім видам домашніх та свійських тварин для посилення загальної та специфічної резистентності їх організму, а також профілактики та терапії хвороб, які розвиваються на фоні недостатності токоферолу і селену: м’язової дистрофії, білом’язової хвороби, кардіоміопатії, гепатодистрофії, безплідності у самців, зниженні репродуктивності та неплідності у самок, ембріональної смертності, абортів, післяродових ускладнень, кетозів, токсикозів, затримках росту, розвитку, ослабленні тварин при інфекційних та паразитарних хворобах, для попередження ускладнень викликаних введенням залізовміщуючих препаратів.

Дозування

Препарат застосовують внутрішньом’язово або підшкірно у дозах:

- самкам (корови, кобили, свиноматки, вівці, кози) у дозі: 1 мл/50 кг маси тіла, двічі з місячним інтервалом за 30 діб до очікуваних родів;

- плідникам у дозі: 1 мл/50 кг маси тіла за місяць до активного парувального сезону та наступними двома повтореннями через кожні три тижні;

- телятам та лошатам у дозі: 0,5 мл/40 кг маси тіла;

- підсисним поросятам у дозі: 1 мл/тварину за тиждень до відлучення.

Поросятам виділених в групу відстаючих у рості та розвитку препарат застосовують 3-4 рази з тижневим інтервалом в дозі: 1 мл/10 кг маси тіла;

- ягнятам у дозі: 0,3 мл/тварину в перший тиждень життя та повторно через два тижні після першого введення у дозі: 0,5 мл.

Птиці застосовують перорально з питною водою у дозах:

-курам по 5 мл/100 л питної води, індикам по 10 мл/100 л питної води;

-молодняку птиці (курчата, індичата, каченята, гусенята) на першому тижні після виведення - по 1 мл препарату/1,5 л питної води протягом 3-5 діб.

Протипоказання

При рекомендованих показах та дозуванні препарат не має протипоказань.

Застереження

Не вводити в одне місце більше 10 мл препарату. У окремих тварин на місці введення можлива поява незначної припухлості, яка за 2-3 доби зникає без додаткового втручання.

Період виведення

Відповідно директиви Комітету ЄС щодо ветеринарних лікарських засобів (CVMP), активно діючі компоненти ЄвітСелу: а-токоферолу ацетат та натрію селеніт - віднесено до додатку 2 діючих речовин, для яких не вимагається визначення рівня МДР в продуктах тваринництва, оскільки вони не впливають на якість та безпечність для людини продукції тваринного походження.

Форма випуску

Флакони зі скла або поліпропілену закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 10, 20, 50, 100 або 200 мл. Скляні ампули по 2 мл, котрі по 10 штук вкладають у картонні пакування.

Зберігання

Сухе, темне місце при температурі від 0 до 25°С.

Термін придатності - 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Код товара
19428
Производитель
Бровафарма
Страна производства
Украина
Лекарственная форма
раствор
Объем
100
Вид животных
Домашние декоративные птицы, Крупный рогатый скот (КРС), Свиньи, Лошади, Овцы, Козы, Домашняя птица
Сроки действия скидки
с 12.04.2021 по 12.05.2021