Родентицид Шах и Мат, 1 кг (аналог Шторм) Украина

Код: 20342
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
315 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
+380 (68) 900-53-45показать+380 (68) 900-53-45 все+380 (68) 900-53-45 +380 (98) 699-90-73
Адрес: Украина, Кировоградская обл., Интернет-магазин, Ветагрозахист
Написать компании

Описание

Для заказа одной единицы этого товара - звоните по телефону!

Шах і мат

засіб родентицидний

для дератизації в умовах побуту

Опис

Воскові брикети блакитного кольору.

Склад

1кг препарату містить діючу речовину (г):

флокумафен - 0,05.

Допоміжні речовини: блакитний барвник - 1,0; восковий порошок - 250г; зернова основа - до 1 кг.

Призначення засобу

Отрута для щурів і мишей Шах в мат - потужний антикоагулянтний родентицид, що досить ефективний проти широкого спектру гризунів - мишей, щурів, піщанок, полівок та ін. Цей засіб від гризунів знищує навіть ті штами гризунів-шкідників, що стійкі до інших антикоагулянтних родентицидів. Засіб Шах і мат від щурів і мишей у вигляді воскових брикетів добре поїдається щурами.

Засіб призначений для використання на забудованих територіях населених пунктів, включаючи харчові, житлові, лікувальні та дитячі приміщення. Шах і мат знищує чорних і сірих щурів, будинкових мишей. Засіб можна використовувати як в сухих, так і вологих приміщеннях, підвалах, льохах, каналізаційній мережі, підземних спорудах.

Спосіб застосування засобу

Отруту від щурів і мишей Шах і мат поміщають в ємності для розкладки приманок, на лотки або підкладки по одному брикету від мишей і по 2-3 брикети від щурів. Підвищити вживання засобу від щурів можна за допомогою розміщення отруєних приманок у спеціальні ємності, які перешкоджають їх розтягування гризунами. Ємності з брикетами слід розставити в місцях проживання гризунів: біля нір, уздовж стін і перегородок, на шляху переміщення. Між точками розкладу має бути відстань 2-15 метрів залежно від чисельності гризунів і захаращеності приміщень. Місця розкладки засобу Шах і мат від щурів слід оглядати через 1-2 дні, а пізніше з інтервалом 1 тиждень. До брикету, що повністю або частково з'їдений, слід додавати новий. Зіпсовані і забруднені брикети необхідно міняти на свіжі. Деякі брикети можна перемістити в нове місце. Такі роботи проводять до повного зникнення гризунів. Після закінчення боротьби з гризунами всі приманки і ємності потрібно зібрати для подальшого знищення або повторного використання (якщо вони придатні для даної мети). Трупи полеглих гризунів потрібно зібрати і знищити.

Застережні заходи

Отруту від щурів і мишей Шах і мат забороняється використовувати в місцях оброблення та зберігання харчових продуктів, біля джерел води, а також у місцях, доступних для домашніх тварин і дітей.

Під час роботи із засобом слід ретельно дотримуватися правил особистої гігієни: не приймати їжу і не палити. Після роботи руки необхідно вимити теплою водою з милом, а забруднений спецодяг замочити в мильно-содовому розчині протягом 5-6 годин.

Зберігання

В щільно закритій упаковці в добре провітрюваному і недоступному для дітей та тварин місці, окремо від кормів і продуктів харчування при температурі до +30°С.

Форма випуску

Поліетиленова плівка по 10 брикетів, банки полімерні чи металізовані упаковки по 1кг.

Термін придатності - 5 років з дати виготовлення.

Характеристики

Страна производства
Украина
Применение
на открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия
химический
Тип средства
Брикеты
Вид вредителя
Все виды вредителей, Грызуны
Производитель
O.L.KAR.
Родентицид Шах и Мат, 1 кг (аналог Шторм) Украина

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх